משלוחים הוחזרות

משלוחים והחזרות

תתחדש/י !  אנחנו שמחים  שבחרת לקנות  אצלנו  ונשמח להכין את הזמנתך במהירות האפשרית.

משלוחים

ההזמנה תסופק ע"י שליח עד אליך, במחיר של 19 ש"ח (כולל מע"מ) להזמנה.

או דרך נקודת איסוף לבחירתך בעלות של 15 ₪  (כולל מע"מ)

ההזמנה תסופק לכתובת אותה הזנת בעת ההזמנה תוך זמן משוער של עד 7 ימי עסקים (ערבי חג, ימי חג, סופ"ש וימי סגר אינם נחשבים כימי עסקים) ובכפוף לתנאי תקנון האתר ולמדיניות חברת המשלוחים.

בלינק מטה תוכלי לעקוב אחרי ההזמנה שלך

https://bit.ly/397c2mf

החלפות

החלפת פריטים תתבצע נכון לעכשיו רק דרך הזמנת שליח בממשק ייעודי באתר או בתיאום מול שירות לקוחות האתר, במהלך הפעילות תתאפשר החלפה בסניפי המשביר לצרכן – עדכון מסודר יצא בממשק המשתמש באתר החברה

ניתן להחזיר את המוצר אלינו ללא עלות באמצעות שליח ולקבל תמורתו החזר כספי.

החזרות

ניתן להחזיר כל מוצר הנרכש באתר, עד 14 יום מיום קבלתו, בתנאי שלא שומש/נלבש ותווית המכירה/מחיר מחוברת אליו ובכפוף לאמור בתקנון האתר.

איך מחזירים?.

החזרות מתבצעות ע"י חברת השליחויות שלנו בלבד מכל מקום בארץ בכפוף למדיניות חברת המשלוחים.

ההחזרה בחינם, שליח יגיע לאסוף ממך את ההזמנה בין 5 ל-10 ימי עסקים.

החזר כספי על הפריט שנרכש לאמצעי התשלום יתקבל עד 14 יום

 

הרחבה לגבי החזרות-

בהתאם להוראות החוק להגנת הצרכן ("החוק"), הינך רשאי/ת לבטל את העסקה החל מיום ביצוע העסקה ועד 14* יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת חשבונית מס/קבלה, לפי המאוחר ביניהם.

עליך להודיע לנו על ביטול העסקה באחת מהדרכים הבאות:

בהודעת הביטול יש לציין את שם הלקוח ואת מספר תעודת הזהות שלו. מעבר לכך, ציון מספר הטלפון הנייד שברשות הלקוח וכן צירוף חשבונית/קבלה/מספר הזמנה לשם זיהוי העסקה וסכומה – אף שאין חובה להציגם, יוכלו לסייע לחברה באיתור העסקה הרלוונטית.

במידה וקיבלת את המוצר כבר לידייך, יש להחזיר אלינו את המוצר באמצעות שירות שליחים אשר יבוצע, ללא תוספת תשלום, לכתובת שתבחר/י, ובתנאי שהיא בישראל (למעט באזורים אליהם הגישה מוגבלת או שהינם מרוחקים) ובכפוף ליתר תנאי התקנון.

 כמו כן, יחד עם המוצר המוחזר אלינו, הנך מתבקש/ת לצרף בתוך שקית ההחזרה את טופס ההחזרה שצורף להזמנה מושא המוצר, כשהוא מפורט במלואו כמתבקש בו.

להזמנת השליח לאיסוף החבילה, יש להיכנס לאזור האישי באתר ולהתחבר באמצעות כתובת הדוא"ל שהזנת בעת ביצוע ההזמנה וסיסמה. בפרטי ההזמנה באפשרותך לבקש לבצע החזרה.

במידה ולא פתחת חשבון בעת ביצוע ההזמנה, יש ללחוץ על כפתור צור/י חשבון ולמלא את הפרטים הרלוונטים, בסיום התהליך תועבר/י לאזור האישי ולהיסטוריית ההזמנות ולהזמין החזרה.

השליח יגיע לאסוף את החבילה בין 5-10 ימי עסקים.

נבקש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית כשהוא שלם, תקין וללא פגם מכל סוג שהוא, מבלי שנעשה בו שימוש כלשהו.

ביטול החיוב והשבת אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידך בגין המוצר – יתבצע על פי ובכפוף להוראות החוק.

* אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ועולה חדש (כהגדרתם בחוק), רשאים לבטל עסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך זה, לפי המאוחר מביניהם ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין הלקוח ובין החברה (כולל באמצעות תקשורת אלקטרונית).

החברה תהיה רשאית לבקש מהלקוח/ה תעודה המוכיחה כי הוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש לפי העניין.

זכות הלקוח//ה לבטל עסקה אינה גורעת מזכות החברה לתבוע את נזקיה במקרה של ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים אם החברה תיווכח כי ערכם פחת, לרבות כתוצאה מהרעה או שינוי במצבם בזמן שהיו ברשות הלקוח/ה.

דמי ביטול

פדת לכל המוצרים שלנו. במידה ולמרות כל מאמצינו נשלח אליך פריט פגום, אנו מתנצלים  ונדאג לזכות אותך בגינו עם החזרתו למחסן שלנו. נא צור/י עמנו קשר באחד מהאמצעים המפורטים לעיל
במקרה של פריט פגום, החזר עבור הפריט והמשלוח יתבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הפריט במחסננו ללא כל דמי ביטול

מבצעי מכירות מיוחדים (חודש נובמבר, בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, חגי ישראל)
בשל הביקוש הרב או ימי חג עלולים להיגרם עיכובים בזמני האספקה.