משלוחים

תתחדש/י!  
אנחנו שמחים שבחרת לקנות אצלנו ונשמח להכין את הזמנתך במהירות האפשרית.
המוצרים שרכשת דרך האתר, יסופקו באחת מהדרכים הבאות לבחירתך
(חשוב! החל ממועד סיום ביצוע ההזמנה, לא ניתן יהיה לשנות את אופן השילוח):
 • משלוח לכתובת – המוצרים יסופקו באמצעות חברת שליחויות חיצונית לכתובת כפי שהוקלדה על ידך, ובתנאי שהיא בישראל, תוך זמן משוער של 5-10 ימי עסקים, בכפוף לזמינותך ובכפוף למדיניות חברת השליחויות, כפי שתעדכן מעת לעת.
  חשוב! השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הן 20:00-8:00. מומלץ לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל: כתובת מקום העבודה).
 • משלוח לנקודת חלוקה - המוצרים יסופקו באמצעות חברת שליחויות חיצונית לנקודת חלוקה שנבחרה על ידך בעת ההזמנה תוך זמן משוער של 5-10 ימי עסקים, בכפוף למדיניות חברת השליחויות, כפי שתעדכן מעת לעת. עם הגעת החבילה לנקודת החלוקה שנבחרה, תישלח הודעת SMS למספר הטלפון שהוזן בעת ההזמנה, ובה פרטים אודות שעות פתיחת נקודת החלוקה.
 • איסוף עצמי – המוצרים ימתינו לך לאיסוף מסניף הדר חיפה בלבד, עד 14 ימים מיום ההזמנה.
  איסוף עצמי מוצע מסניף הדר בלבד (יונה 1 חיפה).
  ימי ושעות איסוף עצמי (לא ניתן לאסוף במועדים אחרים):
  יום ג' ויום ה' בין השעות 12 ל-14.
  יש להציג את המייל עם אישור ומספר ההזמנה.

דמי המשלוח הנם על סך של 19.90 ₪. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה באתר ולפני ביצוע התשלום בפועל. סכום דמי המשלוח ייגבה בעת ביצוע ההזמנה והינו בנוסף למחיר המוצר.

זמני אספקת המוצרים והשירותים כפי שמצוינים כאן כוללים רק "ימי עסקים", קרי, ימי חול, מראשון ועד חמישי, ואינם כוללים את ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג, חול המועד, יום העסקים מסתיים בשעה 18:00.

להסרת ספק יובהר כי מניין הימים לצורך משלוח ההזמנה יחל רק במועד אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי/אישור החברה כי קיים במלאי.

הזמנה שבוצעה ביום עסקים לאחר השעה 14:00, או ביום שאינו יום עסקים, תיחשב, לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.

סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה באתר ולפני ביצוע התשלום בפועל. סכום דמי המשלוח ייגבה בעת ביצוע ההזמנה והינו בנוסף למחיר המוצר.

המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיעה חברת השליחויות החיצונית, ובכפוף למדיניות חברת השליחויות, לרבות בעניין ההתחייבות למועד השילוח. באזורים המוגבלים לגישה מבחינת חברת השליחויות, החברה ו/או חברת השליחויות יהיו רשאים לספק את המשלוח במקום הבא הקרוב לכתובת שסופקה על ידך, אשר אליו ניתן לספק את המשלוח, וזאת בתיאום מראש עמך.
חשוב! באחריותך לוודא בעת ביצוע ההזמנה, כי ניתן לשלוח את החבילה למען המבוקש.

כל האמור לעיל הינו בכפוף לתנאי תקנון האתר ולמדיניות חברת המשלוחים.

חשוב לשים לב!

לאחר סיום ליקוט ההזמנה יישלח לך מספר משלוח. לאחר קבלת מספר המשלוח יהיה ניתן לעקוב אחר המשלוח באחד מהלינקים הבאים:

מעקב אחרי משלוח עד הבית עם חברת תפוז

מעקב אחר משלוח עד הבית ו/או לנקודת חלוקה עם חברת HFD

* עודכן בתאריך 03/04/2024